26 Atkins Drive Bridgeport, PA 19405
Active (79 Days)
MLS #:
PAMC2168124
Taxes
$5,236(2025)
Lot Size
840 SQFT
Type
Townhouse
Year Built
2024
BRIGHT IDX
Last checked May 16 2026 at 1:46 AM GMT-0500
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 3
- Half Bathrooms: 2
Listing Price History
May 07, 2026
Price Changed
$554,999
-2%
-$10,000
Apr 13, 2026
Price Changed
$564,999
-1%
-$5,000
Mar 23, 2026
Price Changed
$569,999
-2%
-$10,000
Feb 24, 2026
Price Changed
$579,999
2%
$10,000
Description